Telif Hakkı Bildirimi

sanatmagazin.com hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı bir şekilde hizmet vermektedir.

sanatmagazin.com, 5651 SAYILI YASA GEREĞİNCE YER SAĞLAYICI” OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR.

sanatmagazin.com sitesin de yer alan tüm dosya ve paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır ve sadece yer gösterici olarak hizmet vermektedir. İndirmiş olduğunuz tüm içerikleri en fazla 24 saat bilgisayarınızda barındırma hakkına sahipsiniz. Fazlasında T.C. yasalarına göre suç işlemiş sayılırsınız.

sanatmagazin.com yöneticilerinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme gibi bir sorumluluğu yoktur. Bundan dolayı telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, xk52du@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirler, buna takiben üç(3) gün içerisinde yer gösterici linki ve istenirse tanıtım yazısı sanatmagazin.com’den kaldırılır.

Unutulmamalıdır ki sanatmagazin.com amacı öncelikli olarak yazarların kitaplarının tanıtımını yapmaktır. Tanıtım modeli olarak da ziyaretçilerin sitemizde ekli olan kitap tanıtım ve yer gösterici linkleri aracılığı ile kitapları inceleme fırsatı sunarak kitabın orjinalini almaya teşvik etmek ve yazarı tanımasını sağlayarak ileride çıkacak olan kitaplarını da almasını sağlamaktır.

sanatmagazin.com sitesinde bulunan sponsor reklamlar haricinde hiç bir materyalden gelir elde etmez ve herhangi kimseye ait olan telif kaynaklarının satışını yapmaz.

sanatmagazin.com sitesine giren ve kullanmaya devam eden kişiler indirecekleri, kullanacakları, kuracakları, yorumları, yönelecekleri bağlantılar ve benzeri kullanımlar doğrultusunda kendileri sorumludur, hiç bir şekilde sanatmagazin.com suçlanamaz. Yine yukarıda belirtilen işlemleri sitemiz üzerinden gerçekleştirmek, bu işlemleri gerçekleştirenler tarafından sorumluluklarını kabul etmiş sayılırlar, aksi taktirde sitemizi terk etmeleri gerekmektedir.

#############GÜNCELLEME#############

Sitemizden artık dosya linkleri kaldırılmış olunup sadece kitap tanıtımı olarak hizmet vermekteyiz. Bu şekilde de içeriğinizin kaldırılmasını istiyorsanız; xk52du@gmail.com mail adresine bildirimde bulunun…

İletişim & Telif hakkı problemleriniz için: xk52du@gmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.